PIC16F1716T-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1716T-I/MLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC16F1716T-I/MLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F1716T-I/MLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1716T-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 14Kt (8K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM-muistin koko
1K x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 17x10b; D/A 1x5b, 1x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz