PIC16F17146-I/6N
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC16F17146-I/6N-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F17146-I/6N
Kuvaus
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 20VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 28Kt (28K x 8) FLASH 20-VQFN (4x4)
RAM-muistin koko
2K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 41x12b; D/A 2x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Nopeus
32MHz