PIC16F17126-I/ST
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC16F17126-I/ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F17126-I/ST
Kuvaus
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 28Kt (28K x 8) FLASH 14-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F17126-I/ST -mallit
RAM-muistin koko
2K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 29x12b; D/A 2x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)