PIC16F17115-I/P
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC16F17115-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F17115-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 8DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 14Kt (14K x 8) FLASH 8-PDIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F17115-I/P -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Sarja
EEPROM:in koko
128 x 8
Pakkaustapa
Putki
RAM-muistin koko
1K x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 5x12b;D/A 2x8b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Nopeus
32MHz
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI
Valmistajan laitepakkaus
8-PDIP
Oheislaitteet
Jännitteenlaskun tunnistus/nollaus, POR, PWM, WDT
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm)