PIC16F1707-I/SO
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1707-I/SO-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1707-I/SO
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 20-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC16F1707-I/SO -mallit
RAM-muistin koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x10b
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
20-SOIC
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI
Pakkaus / kotelo
20-SOIC (0,295", 7,50mm leveys)