PIC16F1704T-I/SL
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1704T-I/SLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC16F1704T-I/SLCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC16F1704T-I/SLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1704T-I/SL
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 14-SOIC
EDA/CAD-mallit
PIC16F1704T-I/SL -mallit
RAM-muistin koko
512 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
14-SOIC
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
14-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)