PIC16F1704-I/ML
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1704-I/ML-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1704-I/ML
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 16QFN
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 16-QFN (4x4)
EDA/CAD-mallit
PIC16F1704-I/ML -mallit
RAM-muistin koko
512 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 8x10b; D/A 1x8b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz