PIC16F15313-E/SN
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F15313-E/SN-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F15313-E/SN
Kuvaus
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 3,5Kt (2K x 14) FLASH 8-SOIC
RAM-muistin koko
256 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 5x10b; D/A 1x5b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)