PIC16F15244T-I/REB
DigiKeyn tuotenumero
150-PIC16F15244T-I/REBTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-PIC16F15244T-I/REBCT-ND - Cut Tape (CT)
150-PIC16F15244T-I/REBDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F15244T-I/REB
Kuvaus
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20VQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 16F, Functional Safety (FuSa) Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 32MHz 7Kt (4K x 14) FLASH 20-VQFN (3x3)
EDA/CAD-mallit
PIC16F15244T-I/REB -mallit
RAM-muistin koko
512 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 12/2x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Nopeus
32MHz