PIC16F1518-I/SP
DigiKeyn tuotenumero
PIC16F1518-I/SP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC16F1518-I/SP
Kuvaus
IC MCU 8BIT 28KB FLASH 28SPDIP
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® XLP™ 16F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 28Kt (16K x 14) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-mallit
PIC16F1518-I/SP -mallit
RAM-muistin koko
1K x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2,3V – 5,5V
Datamuuntimet
A/D 17x10b
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Nopeus
20MHz
Valmistajan laitepakkaus
28-SPDIP
Liitettävyys
I2C, LINbus, SPI, UART/USART
Pakkaus / kotelo
28-DIP (0,300", 7,62mm)