PIC12F609-I/MF
DigiKeyn tuotenumero
PIC12F609-I/MF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC12F609-I/MF
Kuvaus
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 12F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 20MHz 1.75Kt (1K x 14) FLASH 8-DFN (3x3)
EDA/CAD-mallit
PIC12F609-I/MF -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
RAM-muistin koko
64 x 8
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Valmistajan laitepakkaus
8-DFN (3x3)
Nopeus
20MHz