PIC10F204-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC10F204-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC10F204-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 384B FLASH 8DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 10F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 4MHz 384B (256 x 12) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-mallit
PIC10F204-I/P -mallit
RAM-muistin koko
16 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Ytimen koko
8 bittiä
Valmistajan laitepakkaus
8-PDIP
Nopeus
4MHz
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm)