PIC10F202T-E/OT
DigiKeyn tuotenumero
PIC10F202T-E/OTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
PIC10F202T-E/OTCT-ND - Cut Tape (CT)
PIC10F202T-E/OTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC10F202T-E/OT
Kuvaus
IC MCU 8BIT 768B FLASH SOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 10F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 4MHz 768B (512 x 12) FLASH SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
PIC10F202T-E/OT -mallit
RAM-muistin koko
24 x 8
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Ytimen koko
8 bittiä
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-6
Nopeus
4MHz