PIC10F202-I/P
DigiKeyn tuotenumero
PIC10F202-I/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PIC10F202-I/P
Kuvaus
IC MCU 8BIT 768B FLASH 8DIP
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PIC PIC® 10F Mikrokontrollerit IC 8 bittiä 4MHz 768B (512 x 12) FLASH 8-PDIP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PIC10F202-I/P -mallit
Kategoria
Ohjelmamuistin koko
Valm.
Ohjelmamuistin tyyppi
FLASH
Sarja
RAM-muistin koko
24 x 8
Pakkaustapa
Putki
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
2V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Oskillaattorin tyyppi
Sisäinen
DigiKey voi ohjelmoida
Vahvistettu
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Ydinprosessori
PIC
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Ytimen koko
8 bittiä
Valmistajan laitepakkaus
8-PDIP
Nopeus
4MHz
Pakkaus / kotelo
8-DIP (0,300", 7,62mm)