MSCDC50X701AG-(secondary)
MSCDC50X701AG
DigiKeyn tuotenumero
150-MSCDC50X701AG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSCDC50X701AG
Kuvaus
BRIDGE RECT 3PHASE 700V 50A
Tarkka kuvaus
Siltatasasuuntaaja Three Phase Piikarbidi-Schottky 700 V Runkokiinnitys
Kategoria
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
50 A
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 50 A
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 700 V
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Diodityyppi
Three Phase
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
700 V