MSCDC50X1701AG-(secondary)
MSCDC50X1701AG
DigiKeyn tuotenumero
150-MSCDC50X1701AG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSCDC50X1701AG
Kuvaus
BRIDGE RECT 3PHASE 1.7KV 50A
Tarkka kuvaus
Siltatasasuuntaaja Three Phase Piikarbidi-Schottky 1.7 kV Runkokiinnitys
Kategoria
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
50 A
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 50 A
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 1700 V
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Diodityyppi
Three Phase
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
1.7 kV