MSCDC200H70AG
DigiKeyn tuotenumero
150-MSCDC200H70AG-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSCDC200H70AG
Kuvaus
BRIDGE RECT 1PHASE 700V 200A SP6
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Siltatasasuuntaaja Yksivaiheinen Piikarbidi-Schottky 700 V Runkokiinnitys SP6
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 200 A
Valmistaja
Microchip Technology
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
800 µA @ 700 V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 175°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Diodityyppi
Yksivaiheinen
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Teknologia
Piikarbidi-Schottky
Valmistajan laitepakkaus
SP6
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
700 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
200 A