MSC50DC70HJ
DigiKeyn tuotenumero
150-MSC50DC70HJ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSC50DC70HJ
Kuvaus
BRIDGE RECT 1P 700V 50A SOT227
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Siltatasasuuntaaja Yksivaiheinen Piikarbidi-Schottky 700 V Runkokiinnitys SOT-227 (ISOTOP®)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 50 A
Valmistaja
Microchip Technology
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 700 V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Diodityyppi
Yksivaiheinen
Pakkaus / kotelo
SOT-227-4, miniBLOC
Teknologia
Piikarbidi-Schottky
Valmistajan laitepakkaus
SOT-227 (ISOTOP®)
Jännite - estosuunnan huippu (maks.)
700 V
Päätuotenumero
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
50 A