MSC050SDA070BCT
DigiKeyn tuotenumero
150-MSC050SDA070BCT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSC050SDA070BCT
Kuvaus
DIODE SIL CARB 700V 88A TO247-3
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 700 V 88A Läpivientiaukko TO-247-3
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
0 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 700 V
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
2034pF @ 1V, 1MHz
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
700 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
88A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 50 A
Päätuotenumero
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)