MSC030SDA120BCT
DigiKeyn tuotenumero
150-MSC030SDA120BCT-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MSC030SDA120BCT
Kuvaus
DIODE SIL CARB 1200V 65A TO2473
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 1200 V 65A Läpivientiaukko TO-247-3
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
0 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 1200 V
Pakkaustapa
Putki
Kapasitanssi @ Vr, F
141pF @ 400V, 1MHz
Pakkaus / kotelo
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
1200 V
Valmistajan laitepakkaus
TO-247-3
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
65A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 175°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.8 V @ 30 A
Päätuotenumero
Nopeus
Ei palautumisaikaa > 500mA (Io)