MIC5528-3.3YMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-4766-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-4766-1-ND - Cut Tape (CT)
576-4766-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5528-3.3YMT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 6-TDFN (1,2x1,2)
EDA/CAD-mallit
MIC5528-3.3YMT-TR -mallit
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
65 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB – 60dB (100Hz – 1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
6-UFDFN avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-TDFN (1,2x1,2)
Jännitehäviö (maks.)
0,5V @ 500mA