MIC5504-3.3YMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
MIC5504-3.3YMT-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MIC5504-3.3YMT-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC5504-3.3YMT-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5504-3.3YMT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 4-TDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-TDFN (1x1)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC5504-3.3YMT-TR -mallit
PSRR
60dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
4-TDFN (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,38V @ 300mA