MIC5504-2.5YMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-4906-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-4906-1-ND - Cut Tape (CT)
576-4906-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5504-2.5YMT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 300MA 4-DFN
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 4-DFN (1x1)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC5504-2.5YMT-TR -mallit
PSRR
60dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Valmistajan laitepakkaus
4-DFN (1x1)
Jännitehäviö (maks.)
0,38V @ 300mA