MIC5504-1.8YM5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-4879-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-4879-1-ND - Cut Tape (CT)
576-4879-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5504-1.8YM5-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.8V 300MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC5504-1.8YM5-TR -mallit
PSRR
60dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,38V @ 300mA