MIC5365-2.85YD5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-4083-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-4083-1-ND - Cut Tape (CT)
576-4083-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5365-2.85YD5-TR
Kuvaus
IC REG LIN 2.85V 150MA TSOT-23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
MIC5365-2.85YD5-TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,85V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,31V @ 150mA