MIC5323-3.3YD5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-4196-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-4196-1-ND - Cut Tape (CT)
576-4196-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5323-3.3YD5-TR
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
MIC5323-3.3YD5-TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
150 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,17V @ 300mA