MIC5319-3.3YML-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-2867-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-2867-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2867-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5319-3.3YML-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-TMLF
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 6-TMLF® (2x2)
EDA/CAD-mallit
MIC5319-3.3YML-TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
150 µA
PSRR
70dB – 60dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
6-VDFN avoin juotoskohta, 6-TMLF®
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
6-TMLF® (2x2)
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 500mA