MIC5317-3.3YM5-TR
DigiKeyn tuotenumero
MIC5317-3.3YM5-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MIC5317-3.3YM5-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC5317-3.3YM5-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5317-3.3YM5-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
MIC5317-3.3YM5-TR -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
39 µA
PSRR
80dB – 65dB (1kHz – 10kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
6V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,31V @ 150mA