MIC5309-1.2YMT-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-3050-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-3050-1-ND - Cut Tape (CT)
576-3050-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5309-1.2YMT-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.2V 300MA 6-TMLF
Valmistajan vakio toimitusaika
99 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 6-TMLF® (1,6x1,6)
EDA/CAD-mallit
MIC5309-1.2YMT-TR -mallit
PSRR
90dB – 70dB (1kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
6-UFDFN avoin juotoskohta, 6-TMLF®
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
6-TMLF® (1,6x1,6)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,2V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,2V @ 300mA