MIC5282-3.3YMM-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-3933-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-3933-1-ND - Cut Tape (CT)
576-3933-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5282-3.3YMM-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 50mA 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
MIC5282-3.3YMM-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
11 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
90dB – 65dB (40kHz – 1kHz)
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Tulojännite (maks.)
120V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
3V @ 50mA