MIC5233-3.3YM5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-2778-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-2778-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2778-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5233-3.3YM5-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
MIC5233-3.3YM5-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
30 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
2 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
36V
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,45V @ 100mA