MIC5232-3.3YD5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-2774-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-2774-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2774-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5232-3.3YD5-TR
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 10MA TSOT-23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 10mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
MIC5232-3.3YD5-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
3 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB – 35dB (10Hz – 1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
7V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,3V @ 10mA