MIC5219-3.3YMM
DigiKeyn tuotenumero
576-1827-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5219-3.3YMM
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
MIC5219-3.3YMM -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
8 µA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
75dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
12V
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 500mA