MIC5216-3.3YMM-TR
DigiKeyn tuotenumero
150-MIC5216-3.3YMM-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-MIC5216-3.3YMM-TRCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MIC5216-3.3YMM-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5216-3.3YMM-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
MIC5216-3.3YMM-TR -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
3 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
25 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
12V
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 500mA