MIC5216-3.3YMM-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MIC5216-3.3YMM-TR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP |
Valmistajan vakio toimitusaika | 29 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 8-MSOP |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MIC5216-3.3YMM-TR -mallit |
Kategoria | Virta - lepovirta (Iq) 3 µA |
Valm. | Virta - syöttö (maks.) 25 mA |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB (120Hz) |
Osan tila Aktiivinen | Ohjausominaisuudet Käyttöönotto |
Lähdön konfiguraatio | Suojausominaisuudet Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto |
Lähdön tyyppi | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (maks.) 12V | Pakkaus / kotelo 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys) |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 3,3V | Valmistajan laitepakkaus 8-MSOP |
Jännitehäviö (maks.) 0,6V @ 500mA | Päätuotenumero |