MIC5213-3.3YC5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-2753-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-2753-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2753-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5213-3.3YC5-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 80MA SC-70-5
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 80mA SC-70-5
EDA/CAD-mallit
MIC5213-3.3YC5-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
750 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
3 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tulojännite (maks.)
16V
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 80mA