MIC5200-3.3YS-TR
DigiKeyn tuotenumero
MIC5200-3.3YS-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MIC5200-3.3YS-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC5200-3.3YS-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC5200-3.3YS-TR
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 100MA SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA SOT-223-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC5200-3.3YS-TR -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
350 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - syöttö (maks.)
1.5 mA
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Tulojännite (maks.)
26V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,35V @ 100mA