MIC39300-2.5WU
DigiKeyn tuotenumero
576-3375-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC39300-2.5WU
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 3A TO263-3
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-263-3
EDA/CAD-mallit
MIC39300-2.5WU -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,55V @ 3A
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA
Valmistajan laitepakkaus
TO-263-3
Tulojännite (maks.)
16V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V