MIC39100-3.3WS-TR
DigiKeyn tuotenumero
MIC39100-3.3WS-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MIC39100-3.3WS-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC39100-3.3WS-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC39100-3.3WS-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1A SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
MIC39100-3.3WS-TR -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,63V @ 1A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Tulojännite (maks.)
16V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V