MIC2937A-3.3WT
DigiKeyn tuotenumero
576-2235-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC2937A-3.3WT
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 750MA TO220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
33 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 750mA TO-220-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC2937A-3.3WT -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
300 µA
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
16 mA
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Tulojännite (maks.)
26V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V