MIC29310-3.3WT
DigiKeyn tuotenumero
576-2228-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC29310-3.3WT
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-220-3
EDA/CAD-mallit
MIC29310-3.3WT -mallit
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
20 mA
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö (maks.)
150 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaus / kotelo
TO-220-3
Tulojännite (maks.)
16V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-3
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
1V @ 3A