MIC29300-12WU
DigiKeyn tuotenumero
576-2222-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC29300-12WU
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 3A TO263-3
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-263-3
EDA/CAD-mallit
MIC29300-12WU -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 3A
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
26V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V