MIC29300-12WU-TR
DigiKeyn tuotenumero
MIC29300-12WU-TR-ND - Rullattu teippi (TR)
MIC29300-12WU-CT-ND - Cut Tape (CT)
MIC29300-12WU-DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC29300-12WU-TR
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 3A TO263-3
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 3A TO-263-3
EDA/CAD-mallit
MIC29300-12WU-TR -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 3A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
26V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V