MIC29151-12WT
DigiKeyn tuotenumero
576-2208-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC29151-12WT
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO220-5
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A TO-220-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC29151-12WT -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 1,5A
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Putki
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto, Muutostilan jännite
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
TO-220-5
Tulojännite (maks.)
26V
Valmistajan laitepakkaus
TO-220-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V