MIC29150-12WU
DigiKeyn tuotenumero
576-2207-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC29150-12WU
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 1.5A TO263-3
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A TO-263-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC29150-12WU -mallit
Kategoria
Jännitehäviö (maks.)
0,6V @ 1,5A
Valm.
Lähtövirta
Pakkaustapa
Putki
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto, Muutostilan jännite
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön konfiguraatio
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA
Regulaattorien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
TO-263-3
Tulojännite (maks.)
26V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V