MIC29150-12WU-TR | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | MIC29150-12WU-TR |
Kuvaus | IC REG LINEAR 12V 1.5A TO263-3 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 9 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,5A TO-263-3 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | MIC29150-12WU-TR -mallit |
Kategoria | Jännitehäviö (maks.) 0,6V @ 1,5A |
Valm. | Lähtövirta |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Lähdön konfiguraatio | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Lähdön tyyppi | Pakkaus / kotelo TO-263-4, D2PAK (3 jalkaa + juotoskohta), TO-263AA |
Regulaattorien lukumäärä 1 | Valmistajan laitepakkaus TO-263-3 |
Tulojännite (maks.) 26V | Päätuotenumero |
Jännite - lähtö (min./kiinteä) 12V |