MIC2004-1.2YM5-TR
DigiKeyn tuotenumero
576-2584-2-ND - Rullattu teippi (TR)
576-2584-1-ND - Cut Tape (CT)
576-2584-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MIC2004-1.2YM5-TR
Kuvaus
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virtakytkin/ohjain 1:1 P-kanava 1,2A SOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MIC2004-1.2YM5-TR -mallit
Kategoria
Jännite - syöttö (Vcc/Vdd)
Ei vaadita
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
1,2A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rds päällä (tyyp.)
70mOhm
Osan tila
Aktiivinen
Tulon tyyppi
Invertoimaton
Kytkimen tyyppi
Ominaisuudet
Kuorman purku
Lähtöjen lukumäärä
1
Vikasuojaus
Virran rajoitus (kiinteä), Ylikuumeneminen
Suhde - tulo:lähtö
1:1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Lähdön konfiguraatio
Korkea sivu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
P-kanava
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
Rajapinta
Päällä/Pois
Pakkaus / kotelo
Jännite - kuorma
2,5V – 5,5V