MCP73827-4.2VUA
DigiKeyn tuotenumero
MCP73827-4.2VUA-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP73827-4.2VUA
Kuvaus
IC BATT CONTRL LI-ION 1CEL 8MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Laturi IC Litiumioni 8-MSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCP73827-4.2VUA -mallit
Kategoria
Akkupaketin jännite
4,2V
Valmistaja
Microchip Technology
Jännite - syöttö (maks.)
5,5V
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-20°C – 85°C (TA)
Kiinnitys pintaan
Akkukemia
Litiumioni
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)