MCP4017T-104E/LTY
DigiKeyn tuotenumero
150-MCP4017T-104E/LTYTR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-MCP4017T-104E/LTYCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP4017T-104E/LTYDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP4017T-104E/LTY
Kuvaus
IC DIG POT 100K SC-70-6
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 100k Ohms 1 piiriä 128 väliottoa I2C Rajapinta SC-70-6
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V
Toleranssi
±20%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
150ppm/°C
Konfiguraatio
Reostaatti
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-6
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Väliottojen lukumäärä
128
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C