MCP3909-I/SS
DigiKeyn tuotenumero
MCP3909-I/SS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MCP3909-I/SS
Kuvaus
IC POWER METERING-1 PHASE 24SSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yksivaiheinen metri IC 24-SSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MCP3909-I/SS -mallit
Kategoria
Virta - syöttö
2,3mA
Valmistaja
Microchip Technology
Syöttöjännite
4.5 V ~ 5.5 V
Pakkaustapa
Putki
Mittarin tyyppi
Yksivaiheinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tuloimpedanssi
390kOhm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Mittausvirhe
0,1%
Pakkaus / kotelo
24-SSOP (0,209", 5,30mm leveys)
Jännite - I/O korkea
2,4V
Valmistajan laitepakkaus
24-SSOP
Jännite - I/O matala
0,85V